21. juuni: täna huvitavam andmine Tšehhi vs Türgi vahel

TÄNA, 21. JUUNI ON JALGPALLI SÕPRADE LEMMIKPÄEV, SEST KAVAS ON KOGUNI NELI MÄNGU.

Omavahel lähevad vastamisi Põhja-Iirimaa vs Saksamaa, Poola vs Ukraina, Horvaatia vs Hispaania ning Tšehhi vs Türgi. Loe edasi, sest mängude analüüsi ja soovitused leiad peale ajakava. Samuti jäta oma arvamus ja kommentaar.

AVALEHTTULEMUSED | AJAKAVA | ENNUSTUS

TÄNANE KAVA, TEISIPÄEV, 21.06.2016

KELLAAEG MÄNG ÜLEKANDJA
18:45 Jalgpalli EM 2016: Põhja-Iirimaa vs Saksamaa ETV
18:50 Jalgpalli EM 2016: Ukraina vs Poola ETV2, ETV+
21:35 Jalgpalli EM 2016: Horvaatia vs Hispaania ETV
21:50 Jalgpalli EM 2016: Tšehhi vs Türgi ETV2, ETV+

JALGPALLI EM 2016 KOGU AJAKAVA SIIN »


PÕHJA-IIRIMAA VS SAKSAMAA

Põhja-Iirimaa vs Saksamaa mängus tõenäoliselt suuri üllatusi ei teki. Eeldada võib Saksamaa võitu, harvemal juhul viiki. Ka kihlveokontorid on sellega nõus, pakkudes suhteliselt kesiseid koefitsiente: Saksamaa võidule 1.35, viigile 5.15 ning Iirimaa võidule 16.50.

Seega erilist väärtust ennustajale ei ole ning pigem võiks jääda mänguks, kus vaadata head jalgpalli, eriti Saksamaa esitluses. Iirimaa muidugi mängib ka hästi, aga ilmselgelt tugevaim on Saksamaa ja seega ka nende mängu kvaliteet parim.

UKRAINA VS POOLA

Ukraina – Poola mängus võib tegelt tavaolukorras olla väärtus Poola peale panustades, sest Unibet pakub suisa 1.96 koefitsienti Poola võiduks, viigiks 3.30 ning ja Ukraina võiduks 4.75. Poola on ilmselge favoriit, aga teisalt oma alagrupis (C-alagrupis) jagatakse nelja punktiga Saksamaaga esimest-teist kohta.

Seevastu Põhja-Iirimaal on kolm punkti ning Ukrainal kõigest 0 punkti. Kuna Poolal on Ukraina ees suur eelis ning Põhja-Iiirimaa tõenäoliselt kaotab Saksamaa vastu, siis seetõttu Poolale on kindlustatud teine koht ja nad on alagrupist edasi.


Neil ei ole suurt põhjust mängus maksimumi anda, teisalt Ukrainal ei ole võimalust enam edasi saada ning siinkohal võivad nad mängivad väga lahtist jalgpalli ja teha vigu. Ühesõnaga minu jaoks päris suur gamble ja iga olukord võib tekkida ning seetõttu ei lähe torkima.

KOEFITSIENDID TÄNASTELE MÄNGUDELE

KOONDIS1 VÕIDUKOEF VIIK KOONDIS2 VÕIDUKOEF  PANUSTA
UKRAINA 4.85  3.45 POOLA 1.89 PANUSTA »
PÕHJA-IIRIMAA 14.50 5.50 SAKSAMAA 1.32 PANUSTA »
HORVAATIA 4.95 3.05 HISPAANIA 2.02 PANUSTA »
TŠEHHI 2.25 3.60 TÜRGI 3.30 PANUSTA »

Koefitsiendid võivad reaalajas muutuda. Praeguste ja täpsete koefitsientide nägemiseks klõpsa SIIN.


HORVAATIA VS HISPAANIA

Horvaatia vs Hispaania mängus pakutakse Hispaania võiduks 2.02, viigiks 3 ning Horvaatia võiduks 5.10 koefitsienti. Kui instinktist tundus Horvaatia koefitsient hea, sest nad on kogu selle EM-i hästi mänginud, siis seekord peaks ka siin loobuma.

Kõige suuremaks argumendiks on Luka Modric’i mängust eemale jäämine vigastuse tõttu. Seega loobuks ning liiguks nüüd viimase Tšehhi vs Türgi mängu juurde, kus ei saa panusest üle ega ümber.

TŠEHHI VS TÜRGI

Pakutakse suht tasavägiseid koefitsiente. Tšehhi võidule 2.32 , viigile 3.55 ning Türgi võidule 3.20. Huvitavaks teeb alagrupi seis. Tšehhi on ühe punktiga kolmandal kohal ja Türgi õnnetu nullpunktiga neljandal kohal.

Seega mõlemad võistkonnad vajavad võitu ning ei saa leppida viigiga. Viik tähendaks mõlema võistkonna lahkumist Euroopa meistrivõistlustelt ning seda ei soovi kumbki koondis. Seetõttu võib eeldada, et mängitakse väga lahtist ja agressiivset jalgpalli.

Kuna Türgi on veel kehvemas seisus, kes isegi võidu korral vajab väravaid ning kogu 2016. aasta jalgpalli EM-i on mängitud suht kehvasti, siis võib eeldada, et treener käsib Türgil panna kõik munad ühte korvi.

See omakorda tähendab suuri eksimusi ning võib eeldada, et Tšehhil on selles mängus suurem eelis, kui koefitsient väidab. Ise panustan €150 Tšehhi võidule, mis 2.32 koefitsiendi juures tähendab €348 võitu ehk pea €290 tootlust.


AVALEHTTULEMUSED | AJAKAVA | ENNUSTUS


You may also like...


HETKE SUURIM HITTT! SAA €25 000 TÄIESTI TASUTA!!!