Worried about bricking your system during a BIOS update? AFUWIN, the AMI Firmware Update Utility for Windows, incorporates fail-safe mechanisms to prevent potential disasters. With its user-friendly interface and built-in safeguards, even novice users can confidently update their system's firmware.

Забудьте о длительных очередях в банках и сборе множества документов. Теперь получить кредит на карту без отказа можно за считанные минуты. Наш сервис работает круглосуточно, что позволяет оформить заявку в любое удобное время. Высокий процент одобрения и индивидуальный подход к каждому клиенту. Решите свои финансовые вопросы быстро и легко!

Хотите испытать удачу? Пин Ап казино https://pin-up-kazahstan.kz/ – ваш идеальный выбор! Этот лицензированный игровой клуб предлагает огромный ассортимент слотов, настольных игр и лотерей. Новички оценят приветственный бонус, а постоянные игроки – программу лояльности. Профессиональная служба поддержки всегда готова помочь решить любые вопросы.

TÄHELEPANU - SOOVID JALKA EM 2024? See on jalka EM 2021 leht. Kui soovid siseneda 2024. aasta EM lehele, siis külasta Jalka EM 2024 lehte.

KAHEKSANDIKFINAALIDE TULEMUSED: Poola edasi, Wales alistas Põhja-Iirimaa, üks mäng veel

Poola vs Šveits

TÄNA, 25. JUUNIL ALGASID KAHEKSANDIKFINAALID, KUS VASTAMISI POOLA VS ŠVEITS, WALES VS PÕHJA-IIRIMAA NING OODATUD PORTUGAL VS HORVAATIA MÄNG.

POOLA VS ŠVEITS, 25.06.2016 KELL 16:00

Esimesel poolajal oli ilmselgelt tunda Poola ülemvõimu ning 39-minutil värav sündis, kui Jakub Blaszczykowski viis Poola juhtima. Poolat soosiv tulemus viis mängutempo maha, mis rebiti taaskod ülesse 82-minutil, kui Šveits seisu viigistas.

Lisaajale mindi 1:1 seisuga, mis jäi mängu lõpuni ning tulemus otsustasi penaltiseeriaga. Esimesena eksis Šveits, mis sai ka saatuslikuks. Kogu penaltiseeria 5:4 poola kasuks, mis tähendas Šveitsi kaotust ning Poola edasijõudmist veerandfinaali.

WALES VS PÕHJA-IIRIMAA, 25.06.2016 KELL 19:00

Esimene poolaeg möödus ilma väravateta. Teisel poolajal, 74-minutilt sünnib otsustav värav, kus Põhja-Iiri kaitsja McAuley tõrjub Walesi mängija Bale’i rünnaku, aga nii õnnetult, et pall siirdub oma väravasse.

Imesid ei sünni ning Wales võtab võidu, jõudes teise võistkonnana Poola järel veerandfinaali. Jalgpalli EM 2016 jätkub täna õhtul Portugali-Horvaatia mänguga.

PORTUGAL VS HORVAATIA, 25.06.2016 KELL 22:00

Unibet peab favoriidiks Horvaatiat, kus pakutakse horvaatide võidule 2.8 koefitsienti, viigiks 3.05 ning Portugali võidule 2.95. Kõik Portugali vs Horvaatia koefitsiendid leiad SIIT. Lisaks kõik uued kliendid saavad 15 eurot kontole ilma sissemakset. Loe lisa SIIT.