Selgusid kaheksandikfinaali teine paar

Eile selgusid kaks paari, kes lähevad kaheksandikfinaalis vastamisi. Esimesed selgujad olid Itaalia vs Austria ning teised Wales vs Taani.

Itaalia ja Austria mängivad kaheksandikfinaali 26. juunil kell 21.30 Londonis ning Wales ja Taani lahing samal päeval kell 18.30 Amsterdamis. Vaata ka turniiritabelit »

21.06.2021 toimunud mängud

21.06 toimus kokku neli mängu, kus selgusid B – ja C-alagrupi edasipääsejad kui ka kohvri pakkijad. Suurt jalgpalliõhtut alustati kell 19.00 C-alagrupi mängudega.

C-ALAGRUPI EDASIPÄÄSEJAD

Vastamisi olid Põhja-Makedoonia ja Holland ning Ukraina vs Austria, tulemustega vastaval 0:3 Hollandi võit ja 0:1 Austria võit.

C-alagrupist pääses edasi kaheksandikfinaali Holland ja Austria. Ukraina jäi kolmandaks ning Põhja-Makedoonia kukkus välja. Ukraina 3-punktiline kolmas koht tähendab ühtlasi, et ka nemad kaheksandikfinaali ei jõu.

B-ALAGRUPI EDASIPÄÄSEJAD

Jalgpalliõhtu jätkus kell 22.00 B-alagrupi mängudega, kus omavahel sarvi vastamisi ajasid meie põhjanaaber Soome ja Belgia ning idanaaber Venemaa ja Taani.

Vaatamata Soome heale kaitsemängule tuli alla vanduda Belgiale ja lõppseisuks jäi 0:2. Venemaa see eest lõi Taanile ühe värava, aga sellest ei piisanud, sest taanlased sahistasid idanaabrite võrku koguni neli korda ja lõpptulemus jäi 1:4, Taani võit.

B-alagrupis pääsesid edasi 9 punktiga Belgia ja järeljooksik Taani kolme punktiga. Soomel jäi oma grupis kolme punktiga kolmandaks ning Venemaa neljandaks, omades samuti 3 punkti.

Nagu teame, siis kolme punktiga seekord ei ole midagi teha ning nii põhja – kui ka idanaaber seekord edasi kaheksandikfinaalidesse ei pääse.

Tänased jalgpalli EM mängud

Tänane jalgpalliõhtu jätkub kahe D-alagrupi mänguga kell 22.00. Vastamisi Tšehhi vs Inglismaa ja Horvaatia vs Šotimaa. Ülekannete ajad vastavalt 21:30 ETV2 ning 21.50 ETV+/ERR Sport.

Hetkel D-alagrupis Tšehhil ja Inglismaal mõlemil 4 punkti ning Horvaatial ja Šotimaal mõlemil 1 punkt.

RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
TŠEHHI 1 1 0 4   1. koht
INGLISMAA 1 1 0 4 2. koht
HORVAATIA 0 1 1 1 3. koht
ŠOTIMAA 0 1 1 1   4. koht

You may also like...